Hakkımızda

fabrika22

            1999 yılında Bursa’nın Küçük Balıklı semtinde pamuklu iş eldivenleri üretimine başlayan AYNEN ELDİVEN, inanmış ve kenetlenmiş çalışanları ile kısa süre içerisinde kapasite, kalite ve rekabette çok hızlı gelişme göstermiştir.Temel prensibi, ‘’Yüksek kapasite ile en iyi fiyat, ileri teknoloji ile en kaliteli eldiveni üretmek’’ olan AYNEN ELDİVEN, 2005 yılından itibaren Gürsu Sanayi Bölgesinde yeni fabrikasında üretime devam etmektedir. Fabrikamızda, Türkiye’nin seçkin ve sektöründe lider firmalarına, ekonomik üründen yüksek kaliteli ürüne kadar iş eldiveni üreterek ithalatçı firmaların vazgeçilmez üreticisi olmaya devam etmektedir. Ayrıca firmamız, 2014 yılı itibariyle markalarımız olan ‘’2G Nitrile’’ ve ‘’Golden Glove’’ eldivenleri uluslararası piyasada da tanıtmak amacıyla ihracata yönelmiştir.

VİZYONUMUZ

             Sürekli gelişen ve değişen dünyada ağır iş eldiveni üretiminde AR-GE’ ye öncelik vererek kendini yenileyen, teknolojik yatırımlar yaparak alanında dünya markası bir eldiven üreticisi olmaktır.

MİSYONUMUZ

             Yüksek kapasite ile en iyi fiyat, ileri teknoloji ile en kaliteli eldiveni üretmek’’ prensibiyle,günümüz eldiven üretiminde genellikle tercih edilen polyesteri kullanmayarak, pamuklu eldiven üretmekteki ısrarımız ve doğallıktan yana olmamız, insan sağlığına verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Eldiven kalitemiz ve detaya verdiğimiz önemle, müşterilerin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alıp yaratıcı çözümler üretmek, Türkiye’de ve dünyada önemi her geçen gün artan iş güvenliği sektöründe pamuklu ağır iş eldiveni ihtiyacını karşılamak adına kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.