Kullanım Şartları

Kullanım Şartları


Telif ve Fikri Mülkiyet Hakkı

 

Bu web sayfasında kullanılan metinler, görseller, resimler, grafikler, çizimler, ürün tanıtım içerikleri, ses ve görüntü içerikleri, animasyonlar ve yayımlanan tüm veriler ulusal ve uluslararası mevzuat kapsamında telif hakları ve fikri mülkiyet korumasına tabidir. Şirketimizin her türlü talep hakkı saklıdır.

 

İnternet sayfamızda bulunan içerikler ticari amaçla kopyalanamaz, kullanılamaz, değiştirilemez veya aktarılamaz. Bu uyarı işbirliği yaptığımız kişilerin ve kuruluşların veya üçüncü taraf internet sağlayıcılarının telif haklarını da kapsamaktadır. İlgili tarafların ve şirketimizin gizlilik politikasını internet sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

 

Sorumluluk Reddi

 

Şirketimiz tarafından işletilen bu web sayfasını kullanmak suretiyle çevrimiçi Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız. Bu politikayı kabul etmiyorsanız lütfen web sayfamızı kullanmayın. Şirketimiz gelişen koşullara bağlı olarak yasalar çerçevesinde, belirleyeceği bir zamanda bu politikanın istediği bölümlerini değiştirme, çıkarma veya politikaya ekleme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Yapılacak güncel değişiklikleri internet sayfamızdan periyodik olarak kontrol edebilirsiniz. Değişen koşulların internet sayfamızda yayınlanması ile birlikte web sayfamızı kullanmaya devam ederseniz, yapılan bu değişiklikleri kabul etmiş sayılacaksınız.

 

Ürün Bilgisi

 

Bu web sayfamızda yer alan bilgiler ile ürün tanıtım bilgileri sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olup, şirketimiz için bağlayıcı değildir. Ayrıntılı bilgiler için web sayfamızda yayımlanan iletişim bilgileri vasıtasıyla yetkili şirket birimlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.